Обедно меню

22.08.2019г.

РЕСТОРАНТ   Приказка

 


 1. Таратор

 2. Студена млечна супа

 3. Пилешка супа 

 4. Агнешка супа
 5. Боб чорба
 6. Гювеч от свинско месо
 7. Пилешко филе на тиган

 8. Болярска мусака
 9. Тиквички с кайма и бешамелов сос 
10. Панирана риба
 
11. Картофени кюфтета
12. Чушка бюрек
13.  Кроасанова торта
14.  

  15. Дистрибутор


Новини от Сливен

Кулинарен блог